RESPONSABILITATI

- Contabilitate generală;
- Contabilitate imobilizări și investiții în curs;
- Contabilitate salarii;
- Verificare jurnale TVA;
- Întocmire și depunere declarații lunare, trimestriale și anuale.

 CERINTE

- Studii: școala postliceală /curs contabilitate sau studii superioare economice – contabilitate;
- Experiență 3 ani pe un post similar;
- Cunostințe operare în Excel;
- Cunoștințe medii de limba engleză - constituie un avantaj;
- Atenție la detalii;
- Seriozitate și punctualitate;
- Bune abilități de comunicare.

OFERTA NOASTRA

- Salariu atractiv;
- Primă de Crăciun;
- Tichete de masă;
- Asigurare privată de sănătate;
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru motivant și prietenos.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HS Baco Panels SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HS Baco Panels SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HS Baco Panels SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?