Candidatul ideal:

Minim 6 ani experienta intru-un department financiar-contabil

Studii economice

Abilitati PC: Word, Excel, Outlook

Persoana organizata, riguroasa, flexibila si cu simtul raspunderii

Atitudine proactiva si pozitiva.

Se preocupa de dezvolatarea sa profesionala in mod constant

Atentie la detalii

Descrierea jobului:

Gestionare facturi, NIR-uri , bonuri de consum .

Gestionarea stocurilor de marfa, a materialelor auxiliare, consumabilelor, obiecte de inventar

Intocmeste, completeaza si verifica documentele - contabilitate primara

Verifica documentele primite de la furnizori.

Confirmari de sold client .

Realizeaza operatiunile financiar-contabile ale societatii in programul de evidenta contabila

Participa la intocmirea situatiilor de inchidere de luna, de trimestru, de semestru si an.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, negociabil in functie de experienta

Echipa in plina dezvoltare, se asigura pregatire constanta

Respectarea normelor Codului Muncii

Descrierea companiei:

OPTIC PARTNER SRL este unul dintre importatorii cu cea mai indelungata experienta in piata de optica medicala. Cu o structura bine cladita prin experienta, ne aflam intr-o continua miscare si dezvoltare pentru a acoperi cat mai mult din necesitatile clientilor nostri. Cu recrutari inspirate, aliante strategice si o indelungata experienta, OPTIC PARTNER SRL este o structura solida, cu parteneri de marca.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la OPTIC PARTNER pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are OPTIC PARTNER locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?