Denumirea postului : CONTABIL

Locatie: CEMROM ., (drumul spre Corbu, vis-a vis de Petromidia Navodari)

Se ofera:

  • Salariu atractiv;

  • Transport asigurat;

  • Prima Paste, Craciun, bonusuri ocazionale.

Cerinte:

  • Experienta relevanta pe o pozitie similara;

  • Cunostiinte de legislatie in domeniul financiar - contabil;

  • Abilitati de utilizare a  programelor informatice de contabilitate;

  • Reprezinta un avantaj cunoasterea programului SAP;

  • Capacitate de a respecta termenele limită;

  • Reprezinta un avantaj permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:

  • Asigura inregistrarea cronologica,  sistematica si corecta a documentelor financiar-contabile ale societatii;

  • Respecta termenele limita impuse pentru predarea raportarilor lunare;

  • Elaboreaza in termen util situatiile privind raportarile catre institutiile statului si catre conducerea societatii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CEMROM SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CEMROM SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CEMROM SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?