Contabil/Contabilă în Ungheni

Responsabilitati: Înregistrează încasările și plățile în lei/valuta conform extrasului de cont; Înregistrează facturi de prestații furnizori interni/externi; Verifica documentele primite de la magazie (facturi interne, facturi externe,CMR, DVI și NIR). Întocmește balanțe de verificare pentru clienți/furnizori; Operarea zilnică a încasărilor pe facturi și în avans; Operarea zilnică a facturilor de la furnizori pentru prestații diverse, precum și a plăților către aceștia; Verificarea zilnică a soldurilor din bancă, casă și avansuri din trezorerie în lei; Incadrarea corectă a documentelor contabilizate pe venituri și cheltuieli. Cerinte: Absolvent studii superioare; Experienta profesionala; Cunostinte avansate PC; Usurinta in lucru cu documente, calcule, cifre. Beneficii: pachet salarial motivant; bonusuri de performanta; transport asigurat din Tg Mures.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Jobby pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Jobby pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Jobby locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?