Contabil - credit controller

Ne dorim coleg(ă) care să ni se alăture pe un drum pe care noi îl iubim și îl parcurgem deja.

Orientarea către angajat, dorința de a evolua împreună cu tine și recunoașterea implicării tale în activitatea desfășurată în cadrul Vitacom sunt doar câteva aspecte pentru care merită să aplici pentru jobul de Contabil - Credit Controller.

Urmeaza sa ne mutam sediul din Cluj-Napoca in Apahida la inceputul toamnei.

CERINTE:

- Studii superioare/ medii de specialitate

- Experienţă relevantă în domeniu de minim 1 an

- Capacitate de a derula activităţi cu deadline-uri stricte

- Fire analitică, cu abilitate foarte bună de comunicare

DESCRIEREA POSTULUI:

- Înregistrează zilnic extrasele de cont bancare eliberate de băncile cu care societatea colaborează,repartizează pe clienți și contabilizează toate aceste operațiuni, astfel încât la finalul fiecărei zile de muncă, extrasul de cont al zilei precedente să fie închis și finalizat

- Întocmește zilnic și răspunde de corecta întocmire a registrului de casă care îi revine, în strictă conformitate cu legislația în vigoare

- Efectuează și răspunde de operațiunile de ridicare și depunere de numerar la bănci, în stricta conformitate cu legislația în vigoare privind operațiunile în numerar, respectând plafonul zilnic al soldului de casă conform regulamentului intern al firmei pentru toate firmele din grupul Vitacom

- Verifică soldurile clienților

- Centralizează documentele necesare predării creanțelor la jurist sau Firmei de Asigurări

- Ține legătura zilnic cu clienții cu depășiri de termene de plată și întocmește și transmite rapoartele specifice postului fără întârzieri

- Verifică zilnic depunerile agenților

BENEFICII:

- Salariu motivant +tichete de masa

- Bonusuri de performanță în funcție de realizări

- Tichete de vacanță/Abonament clinică privată/Pensie privată

- Prime de sărbători

- 7 CARD

- Mediu de lucru plăcut și dinamic

Dacă te entuziasmează idea de a lucra alături de noi sau te regăsești în cerințele de mai sus, te rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de mail

Te așteptăm cu drag în echipa Vitacom!

Suntem o companie de talie națională, cu experiență de 29 de ani, prezentă pe toate piețele de la cea tradițională la online, importatoare și distribuitoare de produse electrice și electronice, baterii, accesorii IT;

De-a lungul timpului am dezvoltat două branduri proprii: WELL și CHROME, cunoscute la nivel național.

Am dezvoltat parteneriate durabile cu branduri recunoscute la nivel mondial precum: GP Batteries, Nedis, Fixpoint, Goobay, G3Ferrari, Girmi, Trevi, Stanley, Apacer, Konig, Valueline, Powerwalker, Maxell, NGS, ProsKit.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VITACOM ELECTRONICS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VITACOM ELECTRONICS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VITACOM ELECTRONICS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?