Candidatul ideal

Cautam un/o coleg/a cu experienta in tinerea contabilitatii, organizat/a, capabil/a sa tina evidenta mai multor societati comerciale.

Experienta in lucru la firma de contabilitate, limba engleza si cunostinte de lucru in Excel constituie un avantaj.

Programul de contabilitate in care lucram pentru cea mai mare parte a clientilor nostri este SAGA.

Descrierea jobului

Tinerea contabilitatii, verificarea si inchiderea lucrarilor de contabilitate + intocmirea bilanturilor contabile, documentat lucrari de consultanta fiscala in colaborare cu consultantii fiscali ai societatii, comunicare cu clientii.

Compania are un program de training prin care te vom ajuta sa iti dezvolti anumite abilitati si, de asemenea, vom invata de la tine anumite lucruri pe care le vei aduce pentru a imbunatati activitatea societatii noastre.

Descrierea companiei

Firma de contabilitate formata din peste 32 de economisti, experti contabili si consultanti fiscali, avand o plaja larga de clienti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CONTANA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CONTANA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CONTANA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?