Contabil - domeniul C-tii

Cerintele postului:

  • Studii in domeniul economic - financiar - contabil;
  • Experienta 2 ani in contabilitate;
  • Cunostinte de operare intr-un program de gestiune-contabilitate, ERP;
  • Cunostinte avansate de operare in Excel.

Responsabilitatile principale ale postului:

  • Contabilitate materiale in programul de gestiune;
  • Operarea in sistem si calcularea deconturilor lunare ale angajatilor;
  • Operarea zilnica a registrului de casa;
  • Participarea la verificarile inchiderilor lunare (registru vanzari si cumparari,
  • Opisare documente lunare

Profilul candidatului:

  • Gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza;
  • Spirit de initiativa, corectitudine si capacitate de argumentare in luarea deciziilor;
  • Abilități de organizare și planificare;
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor;
  • Persoana pozitiva, capacitatea de a lega usor relatii si de a le dezvolta;
  • Spirit de echipa, flexibilitate si perseverenta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SAGEX CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SAGEX CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SAGEX CONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?