Contabil domeniul Horeca

Candidatul ideal

- absolvent/(ă) de studii superioare economice
- posedă cunoștințe de legislație fiscală și contabilă
- realizează cu ușurință activități de contabilitate primară
- este o persoană proactivă, sociabilă și atentă la detalii
- capacități de organizare a informațiilor și de prioritizare a sarcinilor
- cunostinte foarte bune ale pachetului Office (Microsoft Excel si Word)

Descrierea jobului

- intocmește documente contabile primare și gestionează relatia financiară cu furnizorii interni și externi
- facturare - gestiune folosind programul de gestiune/facturare
- ține evidența și gestionează intrarile de mărfuri de la furnizorii interni și externi
- gestionare personal, intocmire contracte de munca, acte aditionale, inregistrari Revisal
- arhivarea documentelor contabile

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LIRA TURISM ADMINISTRATION S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LIRA TURISM ADMINISTRATION S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LIRA TURISM ADMINISTRATION S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?