CONTABIL / Economist

Suntem in plin proces de dezvoltare si cautam un coleg din Brasov care sa ocupe postul de Contabil  / Economist.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate in domeniul financiar – contabil;

Experienta intr-un post similar, minim 2 ani;

Cunostinte bune operare PC, Microsoft Office(Excel);

Capacitatea de analiza si sinteza;

Abilitati foarte bune de planificare, atentie la detalii, atitudine pozitiva si proactiva;

Constituie avantaj:  cunoasterea softului Winmentor.

Descrierea postului

Intocmirea de situatii si raportari;

Inregistrarea si verificarea in contabilitate a documentelor primare, circuitul acestora si respectarea procedurilor interne;

Coordonarea si valorificarea inventarelor;

Urmareste permanent legislatia din domeniu financiar-contabil si asigura respectarea acesteia;

Alte task-uri in functie de proiectele in care este implicat departamentul Financiar-contabil.

Bonusuri si beneficii

Pachet salarial pe masura performantelor si implicarii personale;

Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si in plina dezvoltare;

Oportunitati de dezvoltare si instruire;

Asigurare medicala privata.

Descrierea companiei:

Herbagetica este o companie in plin proces de dezvoltare, cu o echipa tanara, cu 100% capital românesc specializată în producția de suplimente alimentare naturale premium.

Herbagetica susține fitoterapia si medicina integrativă prin produse naturale, organice, studiate științific, bazate pe formule inovatoare si care folosesc in special extracte standardizate din plante care conțin o concentrație mărită de principii active, intense și garantate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HERBAGETICA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HERBAGETICA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HERBAGETICA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?