Contabil / Economist / Expert contabil

nespecificat

Candidatul ideal

Locul tau e in echipa noastra daca:

  • Ai studii superioare economice in curs sau finalizate (sectia de Contabilitate reprezinta avantaj)
  • Atentia la detalii, responsabilitatea si punctualitatea te definesc
  • Ai bune abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare
  • Iti place sa te dezvolti si sa inveti continuu
  • Ai atitudine pozitiva, dovedesti implicare si iti plac provocarile
  • Ai bune cunostinte de operare PC: Excel, Word, program de contabilitate (Saga reprezinta avantaj)

Descrierea jobului

Jobul consta in:

  • Inregistrarea documentelor financiar-contabile in programul Saga
  • Intocmirea si depunerea declaratiilor si a altor raportari
  • Intocmirea si verificarea balantei si a bilantului
  • Activitati de salarizare si administrare personal, inclusiv utilizarea Revisal
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si institutiile statului (ANAF, ITM)
Oferim pregatire si sprijin pentru a deveni Contabil Senior
Locatie centrala

Descrierea companiei

You Act We Count!
Firma de contabilitate, membra CECCAR, oferim servicii de contabilitate, servicii HR, consultanta si analiza financiar-contabila.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Econ & Accountants S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Econ & Accountants S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Econ & Accountants S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Econ & Accountants S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?