CONTABIL/ECONOMIST

Megaconstruct furnizor si distribuitor de gaze naturale isi mareste echipa! Vrei sa faci parte dintr-o companie cu experienta in domeniul gazelor naturale de peste 20 ani si sa iti dezvolti cunostintele?

• Esti analitic, dornic de invatare si un bun organizator;
• Te atrage domeniul contabil si munca alaturi de o echipa cu experienta;
• Esti familiar cu pachetele Microsoft Office Word, Outlook, Excell

  Daca pe tine te-am descris mai sus, hai sa ne cunoastem!

 Responsabilitati:
- Primirea in gestiune a materialelor;
- Intocmire note de receptive intrare, avize de transfer materiale, procese verbale de receptive mijloace fixe;
- Intocmirea si inregistrarea bonurilor de consum;
- Operare documente contabile aferente caseriei;
- Evidenta obiectelor de inventar din punctul de lucru;
- Inregistrarea facturilor de la furnizori si operarea lor in contabilitate;
- Verificarea si inregistrarea in contabilitate a registrelor de casa si a documentelor privind gestiunea de materiale de la punctul de lucru.

   Beneficii :
-  Sanse reale de dezvoltare profesionala

-  Pachet salarial atractiv

-  Abonament de servicii medicale

 Descrierea companiei:
 MEGACONSTRUCT   este una dintre companiile importante pe piata romaneasca ce activeaza in domeniul gazelor naturale, desfasurand activitati de furnizare si distribuție a gazelor naturale, proiectare si execuție a sistemelor de distributie si instalatiilor de utilizare, precum si alte servicii conexe sectorului gazelor naturale. Megaconstruct . este concesionara serviciului public de distributie a gazelor naturale intr-un numar de peste 23 de comune din 8 judete.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MEGACONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MEGACONSTRUCT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MEGACONSTRUCT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?