ARROW INTERNATIONAL angajeaza CONTABIL:

Cerinte:

- Studii economice superioare;

- Experienta min. 3 ani;

- Cunostinte bune de contabilitate si fiscalitate;

- Cunostinte soft WizCount constituie un avantaj;

Responsabilitati:

- Evidenta contabila si extracontabila a celor 19 magazine proprii Arrow din subordine (verificare casa de marcat, POS, registru casa, stoc, analiza vanzari, etc);

- Inregistrare documente primare in sistemul contabil (facturi, deconturi, extrase, etc);

- Descarcare de gestiune la nivel de companie;

- Verificarea corectitudinii documentelor inregistrate si clarificarea eventualelor neconcordante;

- Responsabilitati specifice activitatii de resurse umane;

- Mentinerea legaturii cu furnizorii de servicii SSM si PSI, medicina muncii, etc;

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv

- Bonuri de masa

- Asigurare de sanatate

- Program fix: L-V 09:00 - 17:30

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Arrow International SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Arrow International SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Arrow International SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?