Cerințe:

- Cunoasterea programului Grand Chef;

- Cunoasterea programelor Ms Office;

- Bune abilitati de operare calculator;
- Capacitatea de a lucra atât individual, cât şi în echipă;
- Capacitatea de rezolvarea a sarcinilor de lucru într-un timp cât mai scurt;
- Respectarea termenelor limită;
- Capacitatea de planificare şi prioritizare a activităţilor;
- Responsabilitate, seriozitate, preocupare profesională;

Responsabilități:

  • emiterea notelor de intrare recepție marfă si repartizarea acestora pe conturi contabile;
  • inventariere;
  • stocuri;
  • organizează circuitul documentelor și înregistrează în mod cronologic în evidența contabilă;
  • înregistrează deconturile interne și externe, etc.

Ce oferim:

·       salariu atractiv

·       mediu de lucru plăcut și dinamic

·       echipă tânără și dinamică.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PRO CONSULTING EXPERT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PRO CONSULTING EXPERT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PRO CONSULTING EXPERT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?