Contabil junior/ Asistent CFO

Grupul Soudal este cel mai mare producator independent european de siliconi, adezivi si spuma poliuretanica, pentru profesionisti si utilizatori finali. Sediul central este in Turnhout, Belgia, unde aceasta afacere de familie a fost fondata in anul 1966 de catre Vic Swerts.

Grupul detine 17 unitati de productie pe 4 continente, filiale in 44 de tari si are peste 2600 de angajati la nivel mondial. Cu o viziune pe termen lung pentru inovatie - cu investitii substantiale in R&D - si adaptare la solicitarilor pietelor locale, a aparut succesul Soudal.

Reprezentanţa SOUDAL NV Belgia din Romania, SOUDAL SRL, angajează:

Locatie: Crevedia, Jud. Dambovita

Responsabilitati:

• Verificarea documentelor primare si arhivarea/scanarea in bune conditii

• Inregistrarea si contabilizarea documentelor de casa/banca si operarea tuturor incasarilor conform procedurilor interne

• Contabilizarea deconturilor de cheltuieli si urmarirea avansurilor de trezorerie aferente

• Verificarea soldurilor contabile direct cu clientii, prin confirmari de solduri, fise de cont

• Intocmirea de rapoarte și situații privind: creanțele neîncasate, avansuri clienti, cifra de afaceri, datoriile neachitate

Cerinte:

• Cunoștințe de baza privind contabilitate

• Abilitati operare pe calculator – pachetul Office

• Cunostinte de limba engleza

• Atentie la detalii si capacitate de a rezolva problemele

• Persoana organizata, capabila sa isi organizeze eficient propriile activitati

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu fix + bonus în conformitate cu indeplinirea obiectivelor stabilite;

Asigurare medicala privata;

Posibilitatea de afirmare in cadrul unui concern internaţional.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SOUDAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SOUDAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SOUDAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?