Contabil junior - contabilitate primară

Contabilul Junior va avea următoarele responsabilități:

  • Înregistrează în softul de contabilitate documentele primare;
  • Efectuează operațiuni financiare zilnice ale companiei;
  • Înregistrează operațiuni de casă și bancă, emite facturi
  • Este responsabilă de arhivarea fizica și electronică a documentelor financiar - contabile;
  • Întocmește și urmărește diverse situații
  • Verifică operațiunile contabile, pentru a identifica erorile și a face corecții;
  • Verifică și înregistrează deconturile de cheltuieli;
  • Întocmește ștatul de plată lunar

CERINȚE

  • Absolventă de studii economice
  • Experiență în contabilitate primară de 2 - 3 ani;
  • Cunștințe salarozare si Revisal
  • Cunoașterea unui soft de contabilitate – Saga reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe medii dе limba engleză
  • Cunoștințe de operare PC - Microsoft Office (Excel, Word)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LIDMAR INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LIDMAR INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LIDMAR INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?