Firma cu capital integral romanesc (Strategic Ventures SRL -Arad) a construit si va pune in functiune o fabrica moderna de panificatie, in Dumbravita, la periferia

Timisoarei , str Bela Bartok 1-3, in spatele benzinariei MOL , acces cu troleibuz M 14 pana la 400 m de fabrica. Angajam incepand cu 1 iunie 2020 :

Contabil junior

Candidatul ideal

• Studii superioare economice;
• Minimum 3 ani experienta in activitatea financiar-contabila;
• Bune cunostinte financiar- bugetare, contabilitate, cost control, analiza financiara, fiscalitate;
• Capacitate de organizare, planificare, analiza si sinteza, spirit de echipa;
• Persoana analitica, cu initiativa, responsabila, energica si dedicata;
• Cunostinte avansate MS Office (cunoasterea sistemului SAP, Qlik View – constituie un avantaj)

Descrierea jobului

• Contabilitatea creantelor, datoriilor, stocurilor, trezoreriei;
• Asigurarea corectitudinii datelor inscrise in balanta de verificare sintetica si analitica;
• Contabilitatea costurilor;
• Realizeaza rapoarte si analize pentru management;
• Imbunatateste controlul financiar intern (control de gestiune, risk management, implementare practici si proceduri; activitati de control)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STRATEGIC VENTURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STRATEGIC VENTURES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?