Contabil junior -referent financiar-contabilitate

Echipa  Securitas Romania - Departament Contabilitate, cauta un nou coleg pentru facturare!

Post disponibil Contabil junior / Referend de specialitate financiar contabilitate

Cerinte specifice postului:

· Experienta :profesionala : Experienta in domeniu de minim 1 an
· Studii Superioare :Absolvent ASE - Contabilitate si informatica de gestiune/Cibernetica/ Finante banci – licenta
· Limbi straine: Limba engleza - nivel mediu
· Cunostinte - Pachet Office Excel - nivel mediu

Principalele sarcini si responsabilitati ale postului:

· Emiterea facturilor cãtre clienþi, avize de expeditie, avize custodie etc.
· Gestionarea, arhivarea documentelor contabile;
· Intocmirea, introducerea si operarea documentelor;
· Diverse raportãri cu caracter contabil ;
· Utilizarea programului de facturare;
· Relationarea cu clientii companiei;Caracteristici personale specifice postului :
· Abilitãți de colectare, prelucrare, organizare, analizã și sintezã a informației si raportare eficienta
· Motivat și determinat
· Flexibil și adaptabil
· Foarte organizat și eficient
· Echilibrat și responsabil
· Meticulos și metodic
· Orientare cãtre client intern si extern
· Orientare cãtre rezultate
· Expunere la lucrul cu baze de date

Beneficii:
· Pachet salarial atractiv
· Telefon mobil de serviciu
· Mediu de lucru motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?