nespecificat

Candidatul ideal

- Studii in domeniul economic;
- Excelente abilitati de organizare, analiza, si atentie la detalii;
- Experienta in programul SAGA constituie avantaj
- Capacitatea de a lucra in echipa, sociabilitate, deschidere;
- Capacitate de culegere, clasificare şi interpretare a informaţiilor, pregatire de materiale şi rapoarte.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATILE POSTULUI

- inregistreaza corect si la zi facturile furnizorilor si ale clientilor;
- verificarea documentelor suport pentru inregistrarile contabile si solicitarea acestora daca lipsesc sau sunt incomplete
- evidenta platilor si incasarilor(bilete la ordin,Ordine de plata, cec-uri emise/primite) relatia cu clientii si furnizorii,
- tine evidenta mijloacelor fixe (amortizare, transferuri,);
- verificarea instrumentelor de plata eliberate de clienti si monitorizarea permanenta a scadentelor de plata a clientilor/ catre furnizori.
- raportare financiar contabila;

BRG TRANSEUROPE-SIB SRL este o firma de transport ce opereaza in special pe comunitate (Franta, Anglia, Germania). Suntem o echipa tanara, dinamica si cautam un coleg pe termen lung care sa ne completeze echipa.