Descrierea firmei:

Art Wood Company SRL este prezentă pe piața mobilierului de lux din țară și străinătate, încă din anul 2004. Ceea ce ne distinge este calitatea deosebită a produselor noastre.

Angajăm contabil cu  experiență în domeniu.

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare economice;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Cunoștințe solide de legislația muncii;
  • Foarte bune cunoștințe de operare PC;
  • Limba engleză/italiană - nivel mediu;
  • Abilități de organizare și planificare;
  • Meticulozitate și acuratețe;
  • Seriozitate și implicare;
  • Persoană dinamică, deschisă, orientată spre soluții.

Descrierea jobului:

  • Înregistrarea corectă și completă a documentelor contabile, conform legislației în vigoare;
  • Completarea la zi a registrului de evidență a salariaților, întocmirea documentelor aferente dosarelor de personal;
  • Întocmirea, verificarea și înregistrarea contractelor individuale de muncă și a documentelor privind modificarea, suspendarea sau încetarea acestora;
  • Eliberarea diverselor tipuri de adeverințe necesare angajaților;
  • Verificarea pontajelor și întocmirea statelor de plată;
  • Întocmirea situației privind locurile de muncă vacante și comunicarea privind ocuparea lor, depunerea acestora la AJOFM;
  • Preluarea, verificarea, înregistrarea, completarea și depunerea la CAS a certificatelor medicale.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Transport gratuit.

Informațiile referitoare la salariu și programul de lucru se vor discuta în cadrul interviului.

Pentru a vedea lucrările noastre, vă invităm să accesați pagina web a companiei sau pagina de facebook ART WOOD COMPANY.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Art Wood Company S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Art Wood Company S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Art Wood Company S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?