Contabil primar

Descrierea companiei

Smart Diesel este o companie tanara, cu baze financiare solide si management eficient care introduce in mod inteligent pe piata o noua solutie automatizata de alimentare cu carburant.

 Candidatul ideal

– capacitate de adaptabilitate, flexibilitate
– rezistenta in situatii de stres
– bune abilitati de comunicare
– organizat
– capacitate de lucru in echipa
– studii economice de specialitate
– cunostinte operare PC (MS office Word/Xcel/PP)

 Descrierea jobului

Responsabilitati:
- inregistrarea in programul de contabilitate a facturilor de intrari
- emiterea de facturi catre clienti
- pregatirea declaratiilor de TVA extern

Beneficii:
mediu de lucru profesionist
pachet salarial:
salariu fix + tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SMART DIESEL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SMART DIESEL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SMART DIESEL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?