Cunostinte Profesionale:

  • Contabilitate -  Nivel intermediar, experienta anterioara reprezinta un plus
  • Microsoft Office ( word, excel ) - minim nivel mediu
  • Engleza - nivel mediu
  • Absolvent studii superioare – specializare finante /contabilitate.

Descrierea jobului:

  • întocmirea registrului de casa cu notele contabile aferente
  • înteţinerea relaţiilor cu banca (depuneri de numerar) şi notele contabile aferente
  • înregistrare deconturi
  • inregistrare furnizori interni si externi
  • inregistrare clienţi
  • punctaje cu clienţi şi furnizori
  • intocmirea documentelor justificative privind incasarile si platile numerar
  • intocmirea documentelor plati banca
  • verificarea şi corectarea preţurilor
  • intocmirea NOTEI DE INTRARE RECEPTII (pentru achizitii interne si externe)
  • intocmirea tipurilor de rapoarte solicitate de Conducerea firmei
  • intocmirea de formularistica interna pentru activitatea interna a departamentului
  • arhivarea documentelor.

Cunoasterea softului Team First Software reprezinta un plus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AURUM GLOBAL INVESTMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AURUM GLOBAL INVESTMENT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AURUM GLOBAL INVESTMENT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?