Contabil primar

FIRMA DE CONTABILITATE RELIA CONTAEXPERT ANGAJEAZA PERSOANA PENTRU CONTABILITATE PRIMARA. CERINTELE NECESARE SUNT URMATOARELE:

- Cunostinte operatiuni in programe de contabilitate
- Cunostinte de operare in pachetul MS Office
- Abilitati deosebite de comunicare;
- Buna organizare, responsabilitate, initiativa; capacitate de lucru in echipa;
- Indemanare, flexibilitate; seriozitate, atentie la detalii;

DESCRIEREA JOBULUI:

- evidenta contabila lunara pana la balanta;
- emitere facturi din programul de contabilitate;
- emitere NIR;
- registrul de casa;
- deconturi de cheltuieli;
- evidenta la zi a incasarilor; pe baza extraselor de cont
- evidenta la zi a scadentelor la plata pentru furnizori interni si externi
- plati prin internet banking si relatia cu banca;
- intocmire situatii financiare referitoare la creante si datorii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RELIA CONTAEXPERT pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RELIA CONTAEXPERT pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RELIA CONTAEXPERT locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?