Candidatul ideal

  • Studii superioare;
  • Experienta in domeniul contabilitatii de gestiune de minim 5 ani;
  • Cunostinte operare PC, Word si Excel;
  • Cunoastea programului Saga reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte salarizare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Primirea, verificarea conformității și înregistrarea facturilor primite de la furnizori conform prevederilor legale în vigoare, alocarea costurilor pe centrele de cost prestabilite, comunicarea cu furnizorii și celelate departamente;
Înregistrarea deconturilor de cheltuieli ale salariaților, verificarea și înregistrarea diurnelor acordate, întocmirea de rapoarte și situații specifice;
Întocmirea înregistrărilor extraselor bancare curente, verificarea registrului de bancă, verificarea reconcilierilor bancare automate, întocmirea de situații punctuale solicitate pe disponibilități;
Înregistrarea și evidența cheltuielilor/veniturilor înregistrate în avans;
Întocmirea periodică a reevaluării conturilor exprimate în valută;
Reconcilierea fișelor de cont din aria de responsabilitate;
Participarea la întocmirea lucrărilor de închidere a exercițiului financiar-contabil;
Furnizarea de rapoarte, situații, analize fiscale sau contabile la solicitarea altor departamente sau a managerului direct.

Oferta noastra:

Salariu atractiv

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Club Militari Residence SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Club Militari Residence SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Club Militari Residence SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?