Confidential

Contabil primar

  • Confidential

Candidatul ideal

  • absolvent/absolventa studii superioare economice
  • experienta in domeniul finaciar-contabil
  • bune cunostinte program contabilitate
  • operare PC, MS OFFICE (Excel, Word)
  • gandire analitica si atentie la detalii;
  • Permis conducere Cat. B
  • Autoturism propriu reprezinta avantaj (decontare combustibil)
  • DOMICILIUL DVS SA FIE IN NORDUL CAPIATLEI / PIPERA-TUNARI ILFOV

Descrierea jobului

  • contabilizarea facturilor de la furnizori interni si externi;
  • inregistrarea si contabilizarea documentelor de banca si casa, deconturi de cheltuieli, avansuri de trezorerie;
  • emitere/inregistrare instrumente de plata (CEC/BO);
  • arhivarea documentelor inregistrate;
  • analiza solduri clienti/furnizori;
  • punctarea fiselor clienti/furnizori;
  • emitere ordine de plata pe suport hartie sau online;
  • alte activitati specifice postului.

Locatie: Tunari, Ilfov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?