Contabil Sef

Candidatul ideal

- Cunostinte solide in domeniul legislatiei financiar-contabile: contabilitate de gestiune, contabilitate financiara, inclusiv salarizare
- Experienta relevanta in domeniul financiar-contabil - Minim 5 ani pe o pozitie similara
- Intocmire bilant si declaratii lunare
- Reprezinta societatea in cadrul controalelor Anaf,
- Intocmeste diverse situatii si rapoarte cerute de administrator
- Cunostinte foarte bune in operare PC-MS OFFICE, programe de contabilitate si programe de productie si gestiune.
- Persoana organizata, dinamica capabila sa coordoneze departamentul contabil.
- Cunostinte program CristalSoft

Descrierea jobului

- Salariu motivant,
- Conditii excelente de lucru
- Posibilitate avansare.
- Transport la locul de munca

Descrierea companiei

De-a lungul anilor am format o echipă mare de profesioniști din toate domeniile sectorului național de construcții, având o politică modernă de managemant a resurselor umane. Iscusința și devotamentul muncitorilor noștrii calificați constituie, de fapt, principalul consistent al calității în construcții, iar relațiile din interiorul companiei formează structura unită numita POMPONIO

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la POMPONIO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la POMPONIO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are POMPONIO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?