SC NOVAE AEROSPACE ROMANIA SRL, specializata in productia de piese si structuri metalice de aviatie , angajeaza contabil sef.

Cerinte:

-studii superioare in domeniul economic

-autorizareexpert contabil CECCAR

Responsabilitati principale:

- experienta in intocmirea documentelor financiar contabile pentru firme cu profil de productie

- efectuarea contabilitatii firmei in cadrul normelor contabile si fiscale

- finalizarea unei situatii contabile lunare in termenul solicitat

- intocmirea declaratiilor fiscale si socialela termen

- monotorizarea respectarii bugetului in ceea ce riveste angajamentele de plata a comenzilor si facturarea clientilor

- monitorizarea indicatorilor de gestiune stabiliti de conducere

- vorbirea unei limbi straine ( franceza sau engleza)

Beneficii: salariu atractiv,negociat, mediu de lucru stabil,tichete de masa in valoare de 15 lei, program de lucruprime sarbatori, card medical.

Va asteptam in echipa noastra!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NOVAE AEROSPACE ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NOVAE AEROSPACE ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NOVAE AEROSPACE ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?