Contabil sef zona Valcea

Responsabilitati:

  • Organizează, îndrumă, conduce, controlează și raspunde de desfășurarea în mod eficient a activității financiar – contabile a societații în conformitate cu planurile de conturi și cu dispozițiile legale in vigoare;
  • Urmarește respectarea principiilor contabile și ale evaluării patrimoniului;
  • Organizează și participă la întocmirea lucrărilor de închidere a exercițiului financiar – contabil, la operațiunile de inventariere a patrimoniului urmarind modul de verificare a rezultatelor inventarierii ;
  • Propune conducerii societății strategii fiscale și atrage atenția asupra sumelor datorate de terți și neincasate la scadență.

Profil:

  • Studii superioare economice;
  • Atestat Expert-contabil;
  • Experiență în domeniu de peste 10 ani;
  • cunoştinţe sistem informatic Charisma reprezintă un avantaj;

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • O masa calda;
  • Tichete de masa;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Aptitudini:

  • Integritate, atenţie distributivă;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Iniţiativă, memorie vizuală, spirit organizatoric;
  • Discernământ și capacitatea de a rezolva probleme;
  • Punctualitate şi seriozitate.

Abilitati:

  • Persoană dinamică cu abilităţi de comunicare;
  • Capacitate de decizie;
  • Indemanare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC CARMISTIN INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC CARMISTIN INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC CARMISTIN INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?