Despre noi

Suntem o echipa tanara, ghidata de valori precum pasiunea pentru frumuseteambitia de a oferi tot timpul ce-i mai nou si mai bun, prietenia si creativitatea inspirata din dorintele iubitorilor de frumos.

Suntem entuziasti, perseverenti, ambitiosi si muncitori. Ne dezvoltam si evoluam impreuna.

Daca simti ca te-ai regasit in aceasta descriere, ai experienta solicitata, asteptam CV-ul tau pentru job-ul disponibil acum in Departamentul Financiar-Contabilitate.

Candidatul ideal

  • este absolvent studii superioare economice
  • are experienta in domeniu minim 3 ani
  • este organizat, atent la detalii si respecta planificarile
  • areunostinte de legislatie fiscala, de operare Excel, Word

Responsabilitati:

  • se asigura de corectitudinea documentelor contabile primite de la furnizori, clienti, colaboratori
  • efectueaza inregistrarile contabile conform legislatiei fiscale in vigoare Verifica datele introduse in programul de contabilitate
  • pastreaza evidenta contabila si urmareste furnizori/clienti interni/externi
  • pasteaza evidenta contabila a stocurilor, imobilizarilor si a cheltuielilor in avans
  • realizeaza rapoarte la cererea sefului direct, a managementului companiei
  • participa la elaborarea situatiilor pentru audit sau controale
  • intocmeste situatii contabile diverse privind: mijloace fixe, reconcilieri conturi terti, alte situatii cerute de catre seful direct sau management
  • verifica jurnalele de cumparari/vanzari, reconcilieaza soldurile de stocuri, deconturi, avansuri salariati,etc.

Ce oferim noi:

  • Stabilitate si siguranta
  • Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time
  • Un program de lucru fix
  • Card de sănătate
  • Preturi speciale pentru angajati
  • Un loc de munca sigur intr-o companie in continua dezvoltare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CUPIO INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CUPIO INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?