Responsabilitati:

- activitati generale contabilitate primara

- inregistrare furnizori

- plati prin banca si casierie

- contabilizarea platilor

- validare si inregistrare deconturi

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

- curs contabilitate sau studii superioare sau experienta relevanta;

- Experienta anterioara in departament contabilitate;

- Cunostinte limba engleza constituie avantaj;

- experienta operare softuri contabilitate, excel, word;

- atentie la detalii, persoana proactiva, organizata, adaptabila;

Descriere firma:

- Companie privata ce comercializeaza si serviceaza echipamente de ridicat; sediul zona Pipera - Tunari, asiguram transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TERRA PALFINGER pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TERRA PALFINGER pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TERRA PALFINGER locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?