Confidential

Contabil

  • Confidential

Responsabilitati:

  • inregistrarea si gestiunea tuturor datelor contabile
  • evidenta cheltuielilor (cash flow)
  • efectuarea platilor prin ordine de plata
  • evidenta situatiilor bancare prin urmarirea extraselor de cont
  • controlul respectarii legislatiei contabile in vigoare
  • evidenta financiar-contabila a firmei, si acordare de asistenta pentru inchiderile lunare, bilant si raportari

Cerinte:

  • minim 2 ani experienta in departamentul financiar contabil
  • de preferinta cunoastere intregului ciclu contabil
  • studii universitare (financiar – contabilitate)
  • atentie la detalii
  • preocupare permanenta pentru actualizarea cunostintelor in domeniu
  • seriozitate, disponibilitate pentru o colaborare pe termen indelungat
  • cunostinte operare PC (Microsoft Office) si programe de gestiune contabile (Saga)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?