Cerinte

  • Studii superioare de specialitate Finante/Contabilitate;
  • Peste 3 ani experienta in domeniul Financiar – Contabilitate;
  • Cunostinte in ceea ce priveste legislatia in vigoare in domeniul financiar-contabil;
  • Cunostinte  de operare PC: Word, Excel;
  •  Cunostințe de operare soft-uri contabile; preferabil WinMentor;
  • Persoana onesta, organizata, atenta la detalii, si cu un dezvoltat spirit de echipa;
  • Cunoștințe ale Codului Fiscal și despre standardele contabile din România;

Responsabilitati

  • Evidenta contabila
  •  Operarea zilnica a facturilor de la furnizori pt. prestatii diverse, precum si a platilor catre acestia;
  • Verificarea zilnica a soldurilor din banca, casa si avansuri din trezorerie in lei;
  • Inregistrarea documentelor contabile in programul WME (chitante, bonuri fiscale, facturi,extrase de cont)
  • Incadrarea corecta a documentelor contabilizate pe venituri si cheltuieli;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Bohemia SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Bohemia SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Bohemia SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?