PowerGreen

Contabila

  • PowerGreen
Salariu
2.000 LEI

Compania Powergreen recycling angajeaza contabil(f) pentru punctul de lucru din Arad, strada 6 vanatori.
Candidatul Ideal:
Abilitati, calitati si aptitudini :
- capacitate de analiza si sinteza;
- spirit de observatie;
- adaptabilitate;
- capacitatea de comunicare cu clientul/furnizorul;
- capacitatea de organizare a unui proiect si urmarirea acestuia pana la finalizare
- capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- capacitatea de a respecta termene limita;
- placerea si abilitatea de a invata lucruri noi;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- calm, echilibru;
- atentie catre detalii;
- rapiditate si eficienta in realizarea sarcinilor de serviciu;
- claritate in comunicare.

Pregatirea de specialitate:
- Studii economice;
- Cunostinte de operare M.S. Office;
- Navigare internet;
- E-mail;
- Diferite programe specializate privind contabilitatea primara;
- Capacitati bune de organizarea si prioritizarea sarcinilor.
- Experienta profesionala minim 1 an.

Ce oferim:

- Salariu(Net): Intre 1500-2000 de lei in prima luna;
- Contract cu carte de munca;
- Program 9 – 17 de luni pana vineri.
Descrierea jobului:
- Inregistrare si contabilizare zilnica documente primare - facturi, registru casa, extrase cont;
- emiterea documentelor fiscale aferente vanzarii;
- diverse raportari cu caracter contabil si operativ;
- activitati conexe de secretariat si contabilitate primara specifice activitatii de distributie.

Mai multe detalii la telefon.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PowerGreen pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PowerGreen pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PowerGreen locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?