Controlor calitate - debutant

Cerinte:

  • studii superioare, sau medii in industria alimentara
  • disponibilitate de lucru in 2 schimburi
  • limba engleza constituie avantaj
  • persoana organizata, atenta la detalii
  • capacitatea de lucru in echipa si bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului:

  • asigura controlul de calitate al produselor pe parcursul intregului proces de productie in conformitate cu procedurile si instructiunile de lucru stabilite
  • controleaza respectarea parametrilor tehnologici stabiliti
  • verifica in permanenta respectarea bunelor practici de lucru si normele de igiena specifice industriei alimentare

Oferim:

  • pachet salarial atractiv
  • bonus de performanta pana la 20% din salariu, in functie de realizarea unor indicatori
  • prima: Paste, Craciun, Vacanta
  • bonuri de masa
  • alte beneficii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vitall srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vitall srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vitall srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?