Controlor Calitate Flux ALKA

Responsabilitati
Inspectarea fluxului tehnologic, verificarea si respectarea tehnologiei de fabricatie precum si a standardelor interne de calitate;
Inspectarea materiilor prime si a materialelor de ambalare utilizate;
Analiza calitativa: materii prime, materiale de ambalare; semifabricate si produse finite;
Verificarea procesului de igenizare, realizarea de teste de sanitatie;
Recolarea de probe si contraprobe;
Verificarea echipamentelor de masura de pe fluxul tehnologic;
Poate opri productia in situatia constatarii unor abateri de la tehnologia de fabricatie sau de la standardele de calitate.

Cerinte
Absolvent Facultatea de Chimie, Chimie Alimentara, Chimie Fizica
Conostiinte HACCP
Experienta minim 2 ani intr-un post similar in industria alimentara
Atentie sporita la detalii
Relationare buna cu membrii echipei
Disponibilitate de lucru in schimburi

Oferim
Salariu si beneficii atractive

Bonuri de masa

Posibilitati de dezvoltareprofesionala

Mediu de lucru dinamic si orientat pe rezultate

Prime de Pasti si de Craciun

Asigurare si servicii medicale complete si gratuite

Decont transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?