Controlor calitate

Salar brut
500 - 600 €

Responsabilitati:

  • Controleaza, monitorizeaza procesele de productie;
  • Efectueaza controale si inspectii in fazele de executie determinante;
  • Identifica deficientele de calitate si tine evidenta abaterilor de calitate, a cauzelor acestora si stabileste masuri pentru remedierea acestora pe care le aduce la cunostinta managerului de productie;
  • Refuza calitativ produsele care nu se incadreaza in conditiile de calitate si anunta managerul de productie;
  • Analizeaza reclamatiile de calitate de la beneficiari si ia masuri operative de eliminare a lipsurilor in activitatea de productie.

Cerinte:

  • Experienta pe post similar intr-o sectie de productie;
  • Cunostinte in domeniul de activitate specific firmei constituie avantaj;
  • Indemanare, rabdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;
  • Spirit de observatie dezvoltat, atentie la detalii;
  • Cunostinte elementare de operare PC;
  • Corectitudine, seriozitate, dinamism, calm;

Beneficii:

  • Tichete de masa;
  • Bonusuri in functie de rezultate;
  • Mediu de lucru tanar si profesionist

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Greentek Lighting SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Greentek Lighting SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Greentek Lighting SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?