CONTROLOR CALITATE

RESPONSABILITATI :

- desfasoara activitati de control pe fluxul de productie;
- intocmeste rapoarte de neconformitate pentru produsele depistate neconforme, le eticheteaza si verifica daca sunt depozitate in spatiul special amenajat;
- face inspectia la final si raporteaza superiorilor cantitatea loturilor de produse neconforme descoperite ;
- face inspectia la receptia materiilor prime;
- intocmeste rapoarte si inregistrari specifice postului;
- sesizeaza superiorului orice dereglare a aparatelor de masura si control de care dispune si le prezinta acestuia in vederea calibrarii sau schimbarii lor;
- verifica si sesizeaza managerului de calitate despre neincadrarea produselor in specificatiile tehnice impuse;
- participa la instruiri periodice

Cerinte :

- studii medii / superioare tehnice
- experienta in domeniul controlului calitatii minim un an
- limba engleza ( avantaj)

Oferim :

Sansa de a va dezvolta o cariera de succes alaturi de un partener stabil, care va asigura un salariu competitiv, tichete de masa si nu in ultimul rand suport profesional permanent

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DEKO RAME SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DEKO RAME SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DEKO RAME SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?