Controlor Gestiune

Kuehne + Nagel este unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii logistice din Romania, angajeaza pentru depozitul din Parcul Industrial Nervia, Apahida - Controlor de Gestiune(m/f)

Obiectivul postului:

+ Verificarea marfurilor la incarcare si descarcare;

+ Verificarea stocului din depozit prin sondaj;

+ Verificarea reclamatiilor.

Responsabilitati:

+ Verificarea cantitatilor fizice care trebuie incarcate cu documentele de insotire a marfurilor;

+ Verificarea marfurilor din punct de vedere calitativ si cantitativ;

+ Completarea corecta si integrala a documentatiei (formularelor) necesare in activitatile de incarcare/descarcare.

Cerinte:

  • Studii medii/superioare
  • Experienta minim 1 an
  • Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel)
  • Atentie sporita la detalii si cu bune abilitati organizatorice
  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Spirit de lucru in echipa
  • Experienta in domeniul logistic, de preferat

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonus de performanta
  • Tichete de masa
  • Transport asigurat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KUEHNE + NAGEL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KUEHNE + NAGEL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?