Controlor Regional Gestiune

Candidatul ideal

  • Disponibilitate pentru deplasari in tara

  • Cunostinte de specialitate aprofundate;
  • Cunostinte operare ERP WinMentor (constituie avantaj);
  • Instruire formala sau experienta in domeniul procedurilor;
  • Studii superioare economice ;
  • Cunoştinţe avansate de operare pe calculator ;

Beneficii

  • Pachet de beneficii raportat la performanta
  • Mediu de lucru modern
  • Oportunitate de angajare intr-o companie stabila aflata in plina dezvoltare

Descrierea jobului

  • Verifică respectarea procedurilor interne cu privire la existenţa, integritatea, păstrarea şi utilizarea mijloacelor şi resurselor, deţinute cu orice titlu, şi modul de reflectare a acestora in gestiunea societatii: verificare gestiuni, tipuri contabile ,verificare stocuri marfa ,verificare preturi ;
  • Verifică respectarea prevederilor legale şi a reglementărilor interne cu privire la modul de efectuare a inventarierii anuale a elementelor de natura activelor, datoriilor şi capitalurilor proprii;
  • Verifică respectarea prevederilor legale şi a reglementărilor interne cu privire la încasările şi plăţile în lei, în numerar;
  • Verifică respectarea reglementărilor interne cu privire la întocmirea, circulaţia, păstrarea şi arhivarea documentelor primare, contabile şi a celor tehnico-operative;
  • Elaborează proceduri pentru operatorul economic în scopul implementarii acestora, dar si in vederea îmbunătăţirii performanţelor;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CASA RUSU SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CASA RUSU SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?