Coordonator atelier auto

Responsabilitati

  • Coordoneaza si supervizeaza activitatea din intregului sector auto si a stivuitoristilor din companie.

  • Asigura asistenta tehnica pe durata executarii lucrarilor de reparatii si punere in functiune a echipamentelor auto din companie;

  • Gestioneaza documentele emise cu aceasta ocazie conform instructiunilor interne (proces verbal de receptie, proces verbal de punere in functiune);

  • Asigura interventia tehnica in timp optim supra echipamentelor in scopul  remedierii acestora ;

  • Lanseaza comanda de aprovizionare cu piese de schimb sau de efectuare a service-lui in timp optim si in forma ceruta de procedurile interne ale companiei ;

  • Gestioneaza piesele de schimb uzate conform procedurilor interne ;

  • Planifica si realizeaza interventia in scop de reparatii capitale ;

Cerințe:

  • Studii superioare/ postliceale tehnice

  • Cunoștințe bune operare PC(MS-Office)

  • Engleza avansat;

  • Abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă

  • Capacitatea de a respecta termenele limita şi de a gestiona sarcini multiple.

Oferta

  • Salariu atractiv & tichete de masă;

  • Prima de Craciun

  • Asigurare private de sanatate

  • Condiții de muncă la cele mai înalte standarde

  • Oportunități de dezvoltare & oportunitatea de a-ți dezvolta cariera într-o companie multinatională;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HS Baco Panels SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HS Baco Panels SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HS Baco Panels SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?