Coordonator CTC

Responsabilitati principale :

  • Asigura documentatia operationala in productie pentru controlori;
  • Asigura documentatia de produs in productie pentru controlori;
  • Asigura suport controlorilor de calitate pentru inspectii/verificari;
  • Efectueaza inspectii de calitate speciale (noutati, audit, imbunatatiri)
  • Propune actiuni de imbunatatire a calitatii pe procese & produse
  • Ofera sprijin departamentului  productie in vederea mentinerii controlului proceselor;

Candidatul ideal :

  • Studii superioare- profil tehnic;
  • Preferabil experienta anterioara in mediu industrial;
  • Limba engleza nivel mediu,
  • Persoana dinamica, proactiva,analitica

Beneficii :

  • Oportunitatea de angajare intr-o companie stabila aflata in plina dezvoltare;
  • Pachet salarial motivant;
  • Asigurare medicala privata de sanatate;
  • Transport asigurat Timisoara-Dudestii Noi
  • Mediu de lucru modern.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RUS SAVITAR SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RUS SAVITAR SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RUS SAVITAR SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?