Coordonator de magazin fashion din BANEASA MALL

by

Candidatul ideal

-Studii superioare
-Pasiune pentru fashion
-Persoană puternică cu aptitudini de lider
-Persoana dinamica cu initiativa
-Bune abilitati de comunicare, prezentare si relationare
-Experienta in coordonarea echipei de vanzari de minim 5 ani
-Performanța ca si cerinta de baza in gestionarea afacerii
-Nivel avansat de conversatie in limba engleza

Descrierea jobului

-Implementarea conceptelor interne de vanzare
-Pregatirea,coordonarea si motivarea personalului de vanzari
-Coordonarea privind preluarea si aranjarea marfurilor
-Gestionarea activităților de servicii pentru clienți
-Monitorizarea constanta a rezultatelor personalului de vanzari
-Cresterea profitabilitatii magazinului

Beneficii:
-Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Salariul motivant
-Comision din vanzarile echipei coordonate
-Decontare transport
-Pachete de vacanta (1 an +)
-Mediu de lucru elegant

Descrierea companiei

Babylon interpretează stilul și modul de a fi al femeii contemporane, combinand în colecțiile sale conceptele de lux, originalitate și feminitate..
Babylon înseamnă o atenție constanta la nevoile doamnelor și domnișoarelor pasionate de moda și evoluția outfit-ului feminin.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ENIGMA FASHION pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ENIGMA FASHION pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ENIGMA FASHION locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?