Coordonator depozit

Descrierea jobului

  • Planifici si organizeazi in conditii optime, logice si eficiente achizitia de produse
  • Realizezi aprovizionarea: operezi comenzile catre furnizori si solutionezi problemele ce apar pe parcursul achizitilor de la comanda pana la receptia finala
  • Stabilesti relaţii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea în timp util şi în bune condiţii a problemelor uzuale
  • Negociezi periodic termenii contractuali cu furnizorii
  • Pastrezi permanent legatura cu celelalte departamente, oferind consultanta si suport cu privire la aspecte specifice activitatii logistice, managementul stocurilor si transporturilor
  • Elaboreazi si implementezi solutii pentru problemele aparute in cadrul depozitului
  • Asiguri controlul si organizarea desfasurarii activitatilor din depozit
  • Creezi rapoarte specific.

Candidatul ideal:

  • Studii medii sau superioare
  • Experiența intr-o pozitie similara
  • Cunostinte de limba engleza, cunostinte de PC, Microsoft Office
  • Gandire analitica, abilităţi de coordonare şi planificare, rezolvarea problemelor, idei de imbunatatire
  • Persoana organizata, cu spirit de initiativa, atenta la detalii
  • Excelente abilitati de comunicare, negociere si leadership.

Beneficii:

  • Salariu competitiv
  • Tichete de masa la valoarea nominala de 15 lei
  • Bonusuri sarbatori si alte bonusuri
  • Transport decontat
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala (cursuri si specializari)
  • Team building-uri & evenimente.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la STELLA PACK Srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la STELLA PACK Srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are STELLA PACK Srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?