COORDONATOR DISTRIBUTIE PRESA - PART TIME

Candidatul ideal
- Persoană de încredere;
- Abilități bune de coordonare, comunicare și planificare;
- Disponibilitate pentru deplasare în zona atribuită;
- Disponibilitate de lucru 15 ore/ săptămână; (program PART-TIME)
- Cerințe de operare calculator.
- Permis conducere categ. B

Descrierea jobului
- Realizează situația privind numărul de căsuțe poștale, parcurgând aria de responsabilitate alocată.
- Angajează distribuitori pentru distributia revistei Kaufland in cutiile postale, fiind responsabil de coordonarea și supravegherea activităților de distribuție din teritoriu.

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, oferim și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Asteptam cv-le dvs. la adresa de e-mail
Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Descrierea companiei
Helen Prest International SRL este o companie înființată în anul, cu capital integral privat românesc, ce își desfășoară activitatea în domeniul serviciilor de furnizare și managementul forței de muncă.
Helen Prest International SRL dispune de personal de specialitate cu o solidă pregatire profesională, experimentat și motivat de realizările obținute și de perspectivele existente.
Suntem un colectiv tănar, generator de idei constructive, aflat in permanentă interacțiune și urmărind satisfacerea în totalitate a cerințelor clienților prin serviciile aduse în folosul acestora.
Acest lucru este posibil grație calificării, ambiției și orientarii către nou a colectivului nostru.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HELEN PREST INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HELEN PREST INTERNATIONAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HELEN PREST INTERNATIONAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?