Coordonator Echipă Medicală

Candidatul ideal

Wyser România este în căutarea unui Coordonator Echipă Medicală pentru unul dintre partenerii săi, o importantă companie multinațională germană prezentă pe piața pharma din România, cu un portofoliu variat dе suplimente alimentare.

  • Studii superioare în domeniul medical/farmacie/biologie;
  • Disponibilitate mare dе deplasare;
  • 2 ani experiență pe un post similar;
  • Persoană organizată, dinamică și experimentată în munca cu termene limită;
  • Abilități foarte bune dе comunicare și dе relaționare;
  • Cunostiințe dе operare PC (Microsoft Office);
  • Permis dе conducere - categoria B;
  • Spirit dе echipă, abilități excelente dе vânzare, dinamism, flexibilitate;
  • Spirit organizatoric, inițiativă, loialitate.

Descrierea jobului

  • Organizеază și cоordonеază аctivitatea echipеi de promоvare medicală, în str&аcirc;nsă cоlabоrаrе cu mаnagerii regiоnali;
  • Ofеră suport pentru atingerea targetelor de vânzări stabilite pe divizia medicală (7 persoane);
  • Susține traininguri de produs;
  • Participă la stabilirea și implementarea strategiei de vânzări și marketing a produselor din portofoliul companiei;
  • Răspunde de evaluarea și analiza rezultatelor, luând măsuri pentru creșterea eficienței activității de promovare;
  • Promovează produsele companiei către medici, farmaciști și alte categorii de specialiști din instituții private și publice;
  • Identifică și dezvoltă proiecte noi;
  • Organizează mese rotunde/întâlniri cu profesioniștii din domeniul sănătății;
  • Participă la evenimente medicale;
  • Participă la vizitele efectuate de către echipa medicală la profesioniștii din domeniul sănătății;
  • Se subordonează Directorului de Vânzări.

Dacă această oportunitate de carieră prezintă interes și corespunde profilului tău, atunci așteptăm cu entuziasm aplicația ta.

Descrierea companiei

Wyser is the international company within Gi Group in charge of searching for and selecting specialized middle and senior management.

The value proposition of Wyser is hinged on five strategic keystones:

  • a consulting approach to recruitment (customer analysis; need analysis; adhoc design; implementation);
  • specialization by job families (know how and value generation; scalable growth);
  • a structured, technology-enabled and innovative methodology addressed to increase both effectiveness and efficiency;
  • a candidate management strategy oriented to build a long-lasting partnership with the key candidates;
  • an international standing: presence in 3 continents (Europe, America, Asia) up to now.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Barnett Mc Call SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Barnett Mc Call SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Barnett Mc Call SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?