Confidential

Coordonator echipa montaj

  • Confidential

Cerinte

  • Scoala profesionala / liceu - profil tehnic lacatus mecanic sau alte cursuri de calificare similare;
  • Abilitati de lucru la inaltime;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Disponibil deplasari in tara si strainatate;
  • Cunostinte citire planuri de montaj;
  • Experienta confectie si montaj piping - avantaj;
  • Permis conducere categoria B

Descrierea postului

 Analizarea proiectelor în vederea stabilirii soluțiilor tehnice;

Organizarea/coordonarea echipelor de montaj in vederea executarii lucrarilor pe santier;
Organizarea lucrarilor pe santier,urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii,cantitatii si respectarea termenelor de executie,verifica situatii de lucrari,rapoarte de lucru,procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic.

Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate daca este cazul;
Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.
 Supravegheaza executia lucrarilor;;
Verifica calitatea si costurile lucrarii, incadrarea in termene si buget;
 Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie;
 Luarea de masuri in domeniul protectiei muncii sub aspectul instruirii personalului de pe santiere si a examinarii asupra cunostintelor acestuia;
 Planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a muncitorilor
 Planifica si organizeaza executia lucrarilor, verifica in realizarea lucrarilor respectarea ordinii de executie stabilita,stadiul lucrarilor si incadrarea in termenele de executie
 Se asigura ca termenele de finalizare a lucrarilor sunt respectate;

 intocmirea deconturilor aferente deplasarilor

Beneficii

  • Mediu dinamic si placut intr-o echipa tanara.
  • Pachet salarial atractiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?