Responsabilitati

- Raspunde de activitatea  din Magazia piese de schimb, si asigurarea  pieselor de schimb necesare echipamentelor din activitatea de productie, din activitatea de mentinerea  ale echipamentelor si instalatiilor cladirii

- Raspunde de activitatea de intretinere a structurii cladirii (pardoseli/pereti/acoperis/usi/geamuri) pentru Corpul administrativ, a Halelor de productie, Depozitelor de materiale, a instalatiilor de aprovizionare cu energii (apa/electrice/gaz/aer comprimat), a instalatiilor de evacuare ape uzate,de iluminat  interior si exterior,a celor de  asigurare climatica ( incalzire si racire),a   instalatiilor de prevenire , stingere si lichidare incendii (trape fum/detectie fum/hidranti/sprinklere/usi si iluminat de urgenta), securitate la intruziune ( porti/instalatii/camere de supraveghere), a instalatiilor de exhaustare ale echipamentelor de sudura,a instalatiilor sanitare

- Raspunde de activitatea de executie piese uzinabile

- Participa la exercitiile de simulare incendiu, face parte din echipa de interventie si organizeaza echipa in situatiile de incendiu , pentru stingerea, lichidarea situatiilor aparute

- Coordoneaza activitatea tuturor persoanelor din subordine (magazioner, ingrijitor cladiri)

Cerinte:

- Studii superioare tehnice

- Disponibilitatea de a face naveta Timisoara-Jimbolia cu microbuzele firmei

- Experienta in mentenanta intr-o companie de productie

- Experienta in automotive este un avantaj

- Operare PC (MS Office, Outlook etc)

- Limba engleza nivel mediu

- Abilitati de luare decizii

- Spirit de echipa

- Orientare catre invatare

Oferta:

Transport asigurat din Timisoara si zonele limitrofe cu microbuze de 8 locuri+sofer

Pachet salarial care include al -13-lea salariu

Bonus de retentie

Zile suplimentare de Concediu de odihna in functie de vechimea in companie

Tichete de masa acordate pe card Sodexo

Asigurare medicala

Card activitati sportive

Bookster

Oportunitati de dezvoltare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Adient Automotive Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Adient Automotive Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Adient Automotive Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?