Coordonator logistica

Responsabilitati:

Coordonarea si gestionarea activitatilor de Logistica precum:

-Flota auto (proprie si leasing)

-Transport intern si international(prin flota proprie si subcontractori)

-Curierat

-Documentatie specifica

-Depozitare

-Transferuri

*Responsabilitatile vor fi la nivel de coordonare si executie

Profil candidat:

-Studii medii / superioare;

-Experienta pe un post similar de minim 3 ani (de preferat în piata materialelor electrice);

-Experienta in coordonarea unei echipe;

-Abilitati de comunicare si relationare;

-Persoana proactiva, dinamica, orientata spre rezultate;

-Experienta de lucru in WMS (cu cititor de coduri de bare)reprezinta un avantaj;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CONSOLIGHT COM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CONSOLIGHT COM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CONSOLIGHT COM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?