Coordonator logistica

Societate comerciala angajeaza Coordonator logistica.

Cerinte:

- studii medii/superioare;

- experienta pe un post similar: minim 3 ani;

-utilizare Bursa de transporturi;

-cunostinte de expeditii.

Responsabilitati:

- elaborarea planului zilnic de utilizare a mijloacelor de transport ( auto proprii sau inchiriate);

- monitorizarea zilnica a comenzilor de transport primite;

- urmareste eficienta activitatii de transport marfa;

- coordoneaza eficient personalul din subordine.

-persoana desemnata Autoritatea Rutiera Romana

-tine legatura cu Autoritatea Rutiera Romana

Pachet salarial negociabil in functie de experienta profesionala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BAUROM CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BAUROM CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BAUROM CONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?