COORDONATOR LOGISTICA/ EXPEDITOR /DISPECER

Descrierea postului

- Promovare si vanzare servicii in conformitate cu politicile companiei;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si furnizori;
- Urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica;
- Urmarirea incasarilor si platilor;
- Realizarea obiectivelor lunare si anuale ale companiei.

Cerinte

- experienta 2 ani pe un post similar
- cunostinte limba engleza
- alta limba straina si studii economice constituie avantaj;
- operare PC, rapiditate.
- abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere;
- spirit organizatoric;
- initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor, spirit de echipa
- dorinta de a invata constant lucruri noi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- in functie de performante

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AVAMO EXPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AVAMO EXPORT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AVAMO EXPORT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?