Coordonator logistica si mentenanta parc auto

Candidatul ideal

- Experienta in domeniul transporturilor rutiere
- Cunostinte tehnice in domeniul auto
- Constituie avantaj experienta in domeniul sistemelor de distributie
- Experienta in domeniul relatiilor cu service-urile auto
- Abilitate pentru lucru in echipa cat si individuala
- Abilitati organizatorice
- Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

- organizeaza si supravegheaza desfasurarea activitatii de transport si distributie marfa;
- organizeaza si supravegheaza incarcarile de marfa si stabileste rutele de transport;
- coordoneaza, îndruma şi verifica activităţile de mentenanta auto;
- verifica modul cum sunt exploatate si reparate mijloacele din cadrul parcului auto

CV-urile se depun la adresa de e-mail a societatii Dinamic 92 Distribution

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dinamic 92 Distribution pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dinamic 92 Distribution pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dinamic 92 Distribution locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?